Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
GośćH napisał:
TYLKO karte odpowiedzi sprawdzają
dzięki bardzo:) czyli niepotrzebnie się martwiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie mam do was pytanie. Może ktoś się orientuje otóż coś takiego znalazłam w arkuszu z matury 2008 dotyczącym punktowania: 0-2pkt -zgodność tekstu z wymaganą formą (wymagane 5 elementów: odpowiedni zwrot rozpoczynający list, wstęp, rozwinięcie, zakończenie, odpowiedni zwrot kończący list) − spójność i logikę tekstu − objętość pracy w granicach określonych w poleceniu (120-150 słów). Niezależnie od stopnia realizacji poszczególnych podkryteriów zdający otrzymuje 0 punktów, jeżeli: – praca zawiera mniej niż 3 z 5 wymaganych elementów formy – praca zawiera więcej niż 200 słów. No więc w związku z tym, na wstępnie napisałam coś w stylu co u Ciebię, piszę ponieważ itd. Potem na koniec napisałam tylko Love, bez zwrotu typu czekam na odpowiedź. Czy dostane za to punkty? I dodam jeszcze, że moja praca liczy ok 155 słów, więc czy w związku z tym odetną mi punkt za ilość słów? Oczywiście nie oczekuję jakiegoś jasnowidztwa, tylko może ktoś się orientuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myślisz o poprzednim poście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi Ci o to zaznaczanie ołówkiem? Nikt nie sprawdza arkusza w części dotyczącej czytania ze zrozumieniem i słuchania. Sprawdzana jest tylko częśc dotycząca pisania i karta odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie się na tym nie znam ale do 10% jak jest przekroczone to może być albo odetna ci tylko 1 punkt za formę. a to że nie napisałas na koncu ze czekasz na odpowiedź myslę że nie obetną ci za to punkty. ja martwię się tym ołówkiem, ponieważ podobno nie można używac ołówka, ale zawsze ktoś się może do tego doczepic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martw się, części I i II nie sprawdzają w ogóle. Jestem na 100% pewna, mogłaś tam pisać co Ci się rzewnie podoba i czym Ci się rzewnie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura wcale nie była taka trudna.Zwaszcza ze mnie bardzo pomogły zajecia w speak'up. Mysle ze jednak szkoła średnia nie przygotowuje dobrze do matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 28 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...